Klidné jaro

Fotbalovou sezonu 2023/2024 uzavřely povedené zápasy všech našich věkových kategorií. Nejmladší přípravka se prezentovala skvělými výkony na turnaji v Hluboké nad Vltavou, mladší přípravka sehrála vyrovnaný zápas s Novými Hodějovicemi, prvním celkem své skupiny, a v napínavém derby zvítězila na hřišti v Dubném. Starší přípravka ovládla vysokým gólovým rozdílem dva své poslední zápasy se Slavií A a Týnem nad Vltavou. Mladší žáci ve dvojzápase s celkem Planá/JFA nejdříve remizovali a pak svého soupeře přestříleli o dva góly.

Tým mužů v posledním domácím zápase porazil Rudolfov B 9:1 a ve venkovním duelu s vítězem soutěže Černým Dubem uhrál cenný bod po remíze 3:3. Výkony a výsledky nakonec stačily na pohodlné umístění v první polovině tabulky. Bilance letošního fotbalového roku proběhla na tradiční dokopné v klubovně na hřišti.

Děkujeme všem členům za reprezentaci klubu, trenérům za osobní nasazení a rodičům za podporu. Hezké prázdniny!